با کیفیت ترین لیست آگهی های خرید فروش و اجاره خانه و املاک در مشهد 

اخبار و مقالات

آخرین وضعیت بازار مسکن مشهد بعد از ماه رمضان ۹۸آخرین وضعیت بازار مسکن مشهد بعد از ماه رمضان ۹۸

تاریخ خبر: ۱۲ خرداد ۱۳۹۸

در ماه مبارک رمضان ۹۸ شاهد کاهش حجم معاملات مسکن نسبت به ماه گذشته بودیم. اما این یک روی سکه است که هرسال با ورود به ماه رمضان بازار مسکن با حجم تقاضای کم مواجه می شد. امسال بدلیل ورود به فصل طلایی بازار مسکن رونق بیشتری کلید می خورد. اما قصه بازار مسکن مشهد به این راحتی ها تمام نمی شود.

حجم عرضه واحدهای کوچک در فصل تابستان بیشتر از فصل های دیگر خواهد بود. افزایش قیمت نخواهیم داشت و قیمت ها به ثبات کامل رسیده است. معاملات ملکی در این فصل به لحاظ جابجایی ،تعویض با واحد بزرگتر و اسباب کشی در این فصل بیشترین نرخ عرضه و تقاضا را خواهد داشت.این سیل عظیم معاملاتی به مهر و آبان ۹۸ هم کشیده خواهد شد و احتمال می رود در آذرماه به کف بنشیند.این رونق با شیب کمتری از بهمن ۹۸ تا سال آینده ادامه خواهد داشت.

خبر رکود در بازار مسکن مشهد شایعه ای بیش نبوده و این گزارش از سمت مدیرانی است که نه دانش بازار مسکن را دارند و نه توانمندی لازم. به عبارتی اصلا این کاره نیستند. با نظرسنجی از چندین دفتر املاک در مناطق مختلف شهری متوجه جریان داشتن معاملات ملکی خواهید شد.

بعد از ماه رمضان امسال ،محله الهیه به لحاظ تعدد فایل های کوچک نوساز و به قیمت از متری ۴٫۵۰۰میلیون الی ۶ میلیون پرمخاطب ترین متقاضیان فایل های زیر ۵۰۰میلیون خواهد بود. محله آزادشهر و امامت به لحاظ افزایش قیمت بی دلیل و بی هویت احتمالا با رکود و حجم کم متقاضیان ملکی روبرو خواهد شد.

مطالعه کنید  محله احمدآباد

محله هاشمیه پرمخاطب ترین متقاضیان فایل های درشت ملکی و محله صیاد ،پرمتقاضی ترین فایل های زیر ۸۰۰ میلیون خواهد بود.

 

شما می توانید از طریق این لینک به آخرین اخبار و گزارش ماهیانه بازار مسکن مشهد دسترسی داشته باشید.


این پست را در شبکه های اجتماعی ارسال کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*********************************