با کیفیت ترین لیست آگهی های خرید فروش و اجاره خانه و املاک در مشهد 

اخبار و مقالات

برج باران 3 مشهد

برج باران 3 ; خانه سبز پنج ستارهبرج باران 3 ; خانه سبز پنج ستاره:

در سال 1392، مفاهیم طراحی معماری هتل برج باران3 بر پایه ایده های نوین معماری پایدار و ساختمان سبز شکل گرفت. علاوه بر تمامی امکانات و خدمات موجود در برج های باران، پروژه باران3 از امتیازات خاص خود بهره مند است. گنجاندن حجم قابل توجه از فضای سبز در نما و مشاعات، استفاده حداکثری از نور طبیعی در طراحی، کاهش قابل ملاحظه مصرف سوخت های فسیلی، حفاظت از محیط زیست در ساخت و بهره برداری، آشتی با طبیعت از طریق ایده «هر خانه، یک حیاط» و تجهیزاتی چون منابع آب خاکستری؛همگی نشان از احترام به محیط زیست دارد.
اولین برج سبز ایران با خدمات یک هتل:
اگر هتل‌برج‌های باران را نمونه‌ای موفق و بلوغ یافته از ارائه خدمات یک هتل پنج ستاره در ساختمانی بادوام و به روز بدانیم، به جرأت می‌توان ادعا کرد که هتل‌برج باران3 نمونه‌ای متمایز و نوآورانه از پروژه‌هایی است که در سطح پیشرفته‌ترین کشورهای دنیا به مخاطبان ارائه می‌شود. مباحث معماری پایدار و ساختمان سبز، گفتمان روزِ معماری و مهندسی دنیاست و در مسیر توسعه متوازن میهن عزیزمان ایران، به بار نشستن پروژه‌های دقیق و پیچیده‌ای چون برج باران3، می‌تواند توان و دانش فنی متخصصان و فعالان صنعت ساختمان را در سطح پروژه‌های بین‌المللی مطرح نماید. برج مسکونی باران3 همچون دیگر هتل‌برج‌های باران، بیشتر از چهل نوع خدمات هتلی و امکانات رفاهی برای رفاه، امنیت و آرامش ساکنانش فراهم کرده و علاوه بر آن یک برج سبز با معماری پایدار خواهد بود.
مفاهیم معماری پایدار و دوستدار طبیعت:
هتل‌برج مسکونی باران3 پروژه‌ای با معماری پایدار و یک ساختمان دوستدار طبیعت است. بکارگیری حجم زیادی گیاه در نما، مشاعات و آپارتمان‌ها این برج را به یک باغ عمودی تبدیل می‌کند و با هدایت فضای سبز به هر خانه (حداقل سه تراس سبز در هر واحد) ایده «هر خانه، یک حیاط» تحقق خواهد یافت. طراحی تأسیسات بر اساس کاهش فاضلاب خروجی صورت گرفته و امکان بازیافت آب از طریق منابع آب خاکستری هم وجود دارد. به منظور کاهش اتلاف انرژی از شیشه‌های E-Low استفاده شده و در تامین روشنایی استفاده حداکثری از نور طبیعی مد نظر قرار گرفته است. در باران سبز، تعبیه نمای دو پوسته به تهویه طبیعی و جلوگیری از اتلاف انرژی کمک می‌کند و از مصالح ارگانیک و چوب بیش از پیش استفاده شده است. کاهش مصرف انرژی با رعایت استاندارد و خرید تجهیزاتی با رده مطلوب مصرف انرژی محقق خواهد شد و از لامپ‌های فوق کم‌مصرف LED و SMD در تأمین روشنایی استفاده شده است.
تنوع پلان و توجه به کیفیت محیط سکونت:
در هتل‌برج باران3 مساحت 2.000 متری زمین، ابعاد مناسب و دو ممر مجزا، فرصتی منحصر به فرد برای طراحی پلان‌هایی ممتاز به وجود آورده است. در برج باران3 از مجموع 37.000 متر مربع زیربنا نزدیک به 14.700 متر مربع فضاهای خدماتی و مشترک را تشکیل می‌دهند و بیش از 22.000 متر مربع زیربنا نیز به 79 واحد مسکونی اختصاص یافته است. واحدهای مسکونی این هتل‌برج سبز در متراژهای متنوعی از جمله 210، 235، 265، 320، 450، 475، 550 متر مربع و دو تیپ دوبلکس 585 و 650 متری طراحی شده است. مباحث معماری پایدار و آشتی با طبیعت سبز از طریق استفاده حداکثری از نور طبیعی با پنجره‌های کف تا سقف‌، اختصاص دست کم سه تراس یا باغچه برای هر واحد و تعبیه دیوراه‌های سبز در داخل آپارتمان تأمین شده است. همچنین در هر طبقه، واحدهای مسکونی به شکلی جانمایی شده‌اند که فضای فیلتر و کریدور آن‌ها را به خوبی از یکدیگر مجزا می‌نماید.

پلان ها: 230متری,300متری,330متری,415متری,475متری,630متری

مطالعه کنید  برج المان 8 هاشمیه مشهد

عنوان:هتل برج مسکونی باران 3

کاربری:مسکونی با خدمات هتل پنج ستاره

زیربنا:2012 متر مربع

طبقات:22

تعداد واحد:88 واحد

آغاز سکونت:انتهای سال 1398


این پست را در شبکه های اجتماعی ارسال کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*********************************