با کیفیت ترین لیست آگهی های خرید فروش و اجاره خانه و املاک در مشهد 

اخبار و مقالات

بهترین روش پس انداز پولبهترین روش پس انداز پول

شیوه جدید پس انداز پول هایمان بصورت قطعی

اگر قصد پس انداز کردن پول هایتان را دارید و هنوز نتوانستید حتی مقداری از پول هایتان را پس انداز کنید و برای اینکار خیلی تلاش کردید که به نتیجه نرسیدید لطفا به مطالب زیر توجه کنید

این شیوه بهترین روش برای جمع آوری و پس انداز پول هایتان است

در این روش ابتدا قصد داریم برایتان ذهنیت سازی کنیم و تفاوت توهم زایی با مدیریت ذهنی را بیان کنیم.

متاسفانه ساختار ریالی کشورمان از ریشه مشکل دارد و ما برای اینکه بدانیم چرا هیچوقت نمیتوانیم مثل سایر کشورها پولی پس انداز کنیم علت را بشرح ذیل بیان میکنیم.

منبع اطلاعاتی: 

برای پس انداز کافیست از این پس به ازای هزار تومان پول آنرا یک تومن فرض کنیم و خودمان سه تا صفر اسکناس را برداریم خب ما در روز اول هزارتومان که زین پس یک تومن نامیده میشود پس انداز میکنیم.فردا به آن یک تومن یک هزارتومان دیگر اضافه و پس انداز میکنیم بعد از دوروز دو تومن پول داریم.

خب ما قرار است آخرماه سی تومن پول پس انداز کرده باشیم و در انتهای سال سیصد و شصت هزار تومان پول پس انداز کرده باشیم.

یعنی 365تومن پول پس انداز کردیم آیا در سال اول با 365تومن پس انداز خوبی کردیم بله 365تومن پول داریم پس انداز خوبیه اما با 365 تومن پول بهمون پفک میدن خیر حداقل قیمت پفک 500 تومان است.

ما با این مبلغ حتی نمیتوانیم پفک بخریم پس به پس اندازمون ادامه میدیم و حالا فرض کنید از سال بعد قرار است روزی دو تومن پس انداز کنید و سالی هفتصد هزارتومان پس انداز کردیم.

مطالعه کنید  تيپ سه شهرک ويلايى اليت

حال ما یکسال کامل، یک تومن یک تومن پول پس انداز کردیم و بصورت غریزی بابت یک تومن پولی که پس انداز کردیم ارزش آنرا میدانیم و آنگاه می دانیم یک تومن پول زیادی است فقط با سه تا صفر به آن ارزش آنرا پایین آورده ایم و به همین دلیل است که پول هایمان را نمیتوانیم پس انداز کنیم و برایش ارزشی قایل نیستیم.

آیا می‌خواهید برای بازنشستگی خود پس انداز داشته باشید؟ طبق تحقیقات منتشر شده در ژورنال تحقیقات بازاریابی راز این امر آنست که تصویر کهنسالی خود را در ذهنتان مجسم کنید (موی خاکستری، چین و چروک و …).

در این تحقیق محققان به یک گروه از افراد تصویر کنونی فرد و به گروه دوم تصویر ساختگی از فرد در سن ۷۰ سالگی را ارائه دادند.

آنگاه به شرکت کنندگان گفته شد تصور کنند در صورتیکه ۱۰۰۰ دلار به آنها داده ‌شود، آنها پول را در کدام مورد خرج خواهند کرد:

۱- خرید کالایی زیبا برای فردی خاص،

۲-سرمایه گذاری در صندوق بازنشستگی،‌

۳- طراحی یک موقعیت عجیب و سرگرم کننده،

۴-گذاشتن در حساب. افرادی که تصویر خود را در سن ۷۰ سالگی دیده بودند ۲ برابر سایرین تمایل به پس انداز پول در صندوق بازنشستگی نشان دادند.

شما هم می‌توانید با استفاده از روش‌های بالا در امر پس انداز پول بیش از پیش موفق باشید.

منبع اطلاعاتی: 

ذهن بخش جادوگر وجود انسان است و قضاوت مهم ترین صفت اوست. هر گونه باورپذیری به ذهن هویت و واقعیت می بخشد. هر گونه مقاومت موجب هویت بخشی و شکل پذیری می شود. هر گونه احساس، در برنامه نویسی ذهن تاثیر دارند. هر گونه باور، ذهن را می سازد و ذهن، جسم و روح را می سازد.

مطالعه کنید  تاریخچه هتل هایت ( هما ) مشهد

ویژگی های ذهن بی پایان است. ولی مهمترین ویژگی آن دستبرد شیطان در ذهن و ایجاد ترس و اختلال در کشف استعداد و فرصت ها و توانمندی ها و اضطراب و افسردگی است.

کپی با ذکر منبع بلامانع است.

منبع اطلاعاتی: 


این پست را در شبکه های اجتماعی ارسال کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*********************************