با کیفیت ترین لیست آگهی های خرید فروش و اجاره خانه و املاک در مشهد 

اخبار و مقالات

خدمات بیزینس لانج (لانژ) چیست؟خدمات بیزینس لانج (لانژ) چیست؟

بیزینس لانج در برج ها و مجتمع های مسکونی امروزی ، طراحی سالن اختصاصی برای ساکنین برج ها و مجتمع های مسکونی و اداری است که تشریفات فرودگاهی ، قرارهای ملاقات و یا رفتارهای اداری در آنجا شکل می گیرد. مهمانان این سالن می توانند از خدمات پذیرایی که شامل انواع غذاها و نوشیدنی های ایرانی و فرنگی می باشد نیز استفاده نمایند . خدمات قابل ارائه در بیزینس لانج توسط کارمندان مجرب و آموزش دیده ارائه می شود . این خدمات در قالب خدمات بیزینس لانج و خدمات فست ترک ارائه می شود که به شرح زیر می باشند :

خدمات بیزینس لانج :

مهمانان عادی برای تمامی ایرلاین ها می توانند در پرواز های خروجی با رزرو این خدمات از تمامی خدمات قابل ارائه به مسافران بیزینس کلاس و فرست کلاس بهره مند شوند و علاوه بر این خدمات ، کلیه امور پروازی ایشان نیز توسط کارمندان واحد عملیات صورت پذیرد و همچنین پذیرایی اختصاصی نیز از این مسافران بعمل می آید .

خدمات Fast Track :

این خدمات برای تمامی مسافران با کلاس های پروازی مختلف می باشد که در پرواز های ورودی و خروجی ارائه می شود . این خدمات برای آن دسته از مسافران ورودی و خروجی حائز اهمیت است که علاوه بر اینکه خواهان تسریع در انجام امور پروازی و تحویل بار و چک پاسپورت هستند ، هزینه کمتری را نیز می خواهند متحمل شوند ، تنها تفاوت خدمات فست ترک و خدمات بیزینس لانج در پذیرایی می باشد ، بدین صورت که در خدمات فست ترک خدمات پذیرایی وجود ندارد . لازم بذکر است که مسافران بیزینس کلاس و فرست کلاس نیز می توانند این خدمات را در پرواز های خروجی رزرو نموده و انجام امور پروازی و تحویل بار را نیز به کارمندان بیزینس لانج بسپارند .

مطالعه کنید  مراحل تهیه نقشه utm یو تی ام

سایر خدمات بیزینس لانج و فست ترک :

  • اخذ ویزا برای مسافران ورودی
  • ترنسفر از (تا) منزل برای پرواز های خروجی و ورودی با خودروهای کمری ، تویوتا راو ۴ ، ون
  • از مهمترین مزایای این خدمات می توان به سرعت بیشتر و هزینه کمتر در مقایسه با سالن تشریفات cip اشاره نمود .

 


این پست را در شبکه های اجتماعی ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*********************************