با کیفیت ترین لیست آگهی های خرید فروش و اجاره خانه و املاک در مشهد 

اخبار و مقالات

رسانه های زردرسانه های زرد

تاریخ خبر: ۲۱ دی ماه ۱۳۹۷

روند تولد چنین نشریاتی، با نشریات شهر نیویورک در دهه ۱۸۹۰ آغاز شد. شاید بتوان گفت اصلی‌ترین نشریه‌ای که بنیان روزنامه‌نگاری زرد را از نظر جذب مخاطب و نه محتوای آن پایه‌ریزی کرد، نیویورک سان (New York Sun) بود.

این نشریه در سال ۱۸۸۳ متولد شد. نیویورک سان نشریه‌ای بود با قیمت یک پنی  که در واقع همین ارزان بودنش سبب فروش زیاد آن شد. از سوی دیگر نیویورک سان بنیانگذار دوره‌ای از نشریات است که در غرب به آنها نشریات یک پنی (penny press) گفته می‌شود.

نشریات یک پنی هم تقریباً مانند روزنامه‌نگاری زرد به میدان وارد شدند. نشریات یک پنی تیترهای بسیار درشتی داشتند و این تیترهای درشت به این دلیل استفاده می‌شد که شاید در آن مقطع فکر می‌کردند حتی یک پنی هم برای خرید نشریات زیاد است، بنابراین آنها را روی دیوارهای شهر نصب می‌کردند تا رهگذران بتوانندتیترها را  راحت بخوانند و یا حتی اگر دلیجانی از خیابان می‌گذشت، سرنشینان آن بتوانند از موضوع روز مطلع شوند.

نشریات یک پنی در واقع روزنامه‌هایی کاملاً مردمی بودند که خبر را برای مردم تولید می‌کردند. اما در قرن نوزدهم چرخشی در این پدیده به وجود می‌آید و روزنامه‌نگاری از تولید خبر برای مردم به سمت تولید خبر برای بازار کشانده می‌شود.

رسانه های زرد

رسانه هایی مانند دیوار و شیپور و … زرد هستند، بدلیل اینکه آگهی ها و مطالب ثبت شده در آنها صحت ندارند و از واقعیت به دور است. آگهی های جعلی با اهداف متفاوت بدون مشخصات دقیق و کافی بعضی ها جنبه تبلیغات و بعضی های دیگر جنبه کلاهبرداری دارند، کارشناس و متخصصی ندارد و هرچیزی را ممکن است بفروشد. لیکن مخاطبین این رسانه ها از جنس همین ها هستند چرا که خودشان انتخاب کرده اند. در بررسی هایی که سامانه هوشمند املاک مشهد ، آرش مدیر انجام شد اکثر مخاطبین خرید،فروش ، رهن و اجاره املاک بابت بودجه ای که برای انتخاب ملک دلخواهشان زحمت کشیده اند هیچ وقت خودشان را با رسانه های زرد درگیر نمی کنند

مطالعه کنید  حجم معاملات در بازار مسکن مشهد افزایش ۲۰درصدی داشته است

رسانه هایی در قالب سایت و اپلیکیشن خود ،بخش قوانین و پشتیبانی شان ،سلب مسئولیت نمودند و فقط تنها حرفی که می توانند بزنند این جمله و مشابه آن است: از اینکه چنین تجربه‌ی نامناسبی داشته‌اید بی‌نهایت متأسفیم، برای پیگیری قانونی این موضوع لطفا به مراجع قضایی مراجعه فرمایید.

و اما سامانه املاک آرش مدیر

هدف اصلی ما توانمندسازی مردم برای رسیدن به «خانه‌ی ایده آل» است. ما با داشتن بهترین فایل های منطقه از فیلتر گذشته با مشخصات کامل و تعامل با فروشندگان ، روند خرید، فروش و اجاره‌ی خانه را برای متقاضیان تسهیل می‌کنیم و اطلاعات به‌روز بازار املاک و مستغلات را برای تصمیم‌گیری بهتر در اختیار مردم قرار می‌دهیم. ما به عنوان یک شرکت نوآور معتقدیم برای بیشتر شدن شفافیت و اعتمادزایی در بازار املاک و مستغلات به مرجعی نیاز است تا مردم با اطلاعاتی بیشتر، بینشی بهتر و با کمک متخصصان این حرفه معامله‌ی موردنظر خود را انجام دهند و هرچه دقیق‌تر، بهتر و سریع‌تر به خواسته‌ی خود برسند.

ما در سایت آرش مدیر دات آی آر تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا شما بهترین تجربه را در وبسایت ما داشته باشید.

ما به خواسته شما احترام می گذاریم و آنچه را که شما می خواهید درک نموده و برایتان موردمناسبی به ارمغان می آوریم. برای جستجو راحت شما راهکارهایی را خلق کردیم .چالش های خرید و اجاره را برای شما بهبود بخشیده ایم. کافیست با ما همراه باشید و ما را دنبال کنید.

کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است.

مطالعه کنید  مسکن بدون گرانی رونق می‌گیرد

منبع: www.arashmodir.ir


این پست را در شبکه های اجتماعی ارسال کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*********************************