با کیفیت ترین لیست آگهی های خرید فروش و اجاره خانه و املاک در مشهد 

اخبار و مقالات

رهن و اجاره مدرسه و دانشگاه در مشهدرهن و اجاره مدرسه و دانشگاه در مشهد

سلام آقای مدیر عزیز

باتوجه به اینکه تعریف هاتون رو از سایر دوستان و آشنایان شنیده ام لیکن از این طریق درخواست رهن و اجاره مدرسه و یا دانشگاه در مشهد را دارم. درصورت امکان برای موردهای رهن و اجاره تون قبلا به شما پیام فرستادم لطفا با من تماس بگیرید. دکتر ایرج وثوق

 

جهت رهن و اجاره ملک برای کاربری مدرسه و دانشگاه با شماره ۰۹۳۵۳۷۵۷۳۵۸ آرش مدیر تماس بگیرید.

 

مشاهده آگهی های اجاره خانه، رهن آپارتمان، ویلا و سایر املاک مسکونی در سامانه املاک آرش مدیر مشهد و حومه. … املاک » اجاره مسکونی (آپارتمان، خانه، زمین). املاک … دروس-مدرسه-و-دانشگاه.
موقعیت اداری برای رهن و اجاره در مشهد با بهترین قیمت. … مناسب:مدرسه //آموزشگاه // خانه سالمندان و .
رهن و اجاره مدارس ، آموزشگاه ها ، دانشگاه ، خانه های سالمندان ، دفاتر کار و اداری و تجاری جستجو در سامانه املاک آرش مدیر در مشهد

رهن و اجاره خانه ویلایی در مشهد

قیمت رهن و اجاره منطقه طلاب مشهد دیوار

رهن و اجاره ارزان در مشهد

رهن و اجاره خانه در مشهد

رهن و اجاره آپارتمان ارزان در مشهد

خانه اجاره ای در گلشهر مشهد

رهن منزل دوطبقه مشهد

کانال تلگرام رهن و اجاره در مشهد

رهن و اجاره آپارتمان ارزان در مشهد

رهن و اجاره ارزان در مشهد

اجاره خانه مجردی در مشهد

رهن کامل خانه دربستی در مشهد

کانال تلگرام رهن و اجاره در مشهد

رهن آپارتمان در قاسم آباد مشهد

رهن و اجاره سوییت دانشجویی در مشهد

مطالعه کنید  مغایرت قبوض خدماتی با شماره واحد در سند

رهن و اجاره آپارتمان در هاشمیه مشهد

با آغاز تابستان مراجعه‌ اجاره‌نشین‌ها به دفاتر املاک سه برابر شده، اما قیمت‌ها نسبت به خردادماه افزایش چندانی نداشته است.

به گزارش ایسنا، جنب‌وجوش مستأجران از ابتدای تیرماه همزمان با شروع فصل جابه‌جایی آغاز شده است. واسطه‌های ملکی می‌گویند مراجعه به دفاتر املاک شهر تهران نسبت به خردادماه حداقل سه برابر شده اما نرخ‌ها نسبت به خردادماه تغییر چندانی نداشته است. موجران هم کماکان، دریافت اجاره ماهیانه را به رهن کامل ترجیح می‌دهند.

اجاره‌بها در پایتخت ۲۰ تا ۵۰ درصد نسبت به تیرماه سال گذشته افزایش یافته، البته آمار بانک مرکزی افزایش میانگین ۲۳ درصد را نشان می‌دهد. این در حالی است که طبق آمار وزارت راه و شهرسازی قیمت مسکن شهر تهران در خردادماه نسبت به خرداد پارسال ۱۰۴ درصد رشد نشان می‌دهد. البته دفاتر املاک عنوان می‌کنند به دلیل پایین بودن توان اقشار مستأجر، نرخ رشد اجاره به نسبت قیمت مسکن، پایین‌تر بوده است.

دفاتر املاک شرق تهران می‌گویند که قیمت رهن کامل بین دو تا سه میلیون تومان است. در منطقه یک نیز قیمت‌های متغیری از رهن کامل دیده می‌شود و قراردادها بر اساس سن آپارتمان، موقعیت و امکانات بین ۱.۵ تا ۴ میلیون تومان منعقد شده است. در جنوب غربی تهران در محله‌های بریانک، زنجان، سلسبیل، هاشمی و کارون آپارتمان‌ها حدود ۱ تا ۲ میلیون تومان رهن کامل داده می‌شود.

بررسی‌های میدانی حاکی از آن است که صاحب‌خانه‌ها ترجیح می‌دهند به جای رهن کامل، اجاره ماهیانه دریافت کنند؛ چرا که نرخ سود بانکی کاهش یافته و مالکان، این موضوع را در قراردادها محاسبه می‌کنند. نسبت نرخ اجاره به ودیعه نیز کماکان از فرمول قدیمی تبعیت می‌کند. طبق عرف معمول، هر یک میلیون تومان رهن معادل ۳۰ هزار تومان اجاره در نظر گرفته می‌شود.

مطالعه کنید  خانه 4438 برنده بهترین خانه ویلایی در کانادا 2017

 


این پست را در شبکه های اجتماعی ارسال کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*********************************