با کیفیت ترین لیست آگهی های خرید فروش و اجاره خانه و املاک در مشهد 

اخبار و مقالات

قیمت مسکن در هاشمیه مشهد چقدر است؟قیمت مسکن در هاشمیه مشهد چقدر است؟

با توجه به بررسی های اخیر خبرگزاری املاک مشهد آرش مدیر ،قیمت آپارتمان صفر در محله هاشمیه مشهد از متری 6میلیون الی 15میلیون و خانه حیاط دار و زمین از متری 4میلیون الی 15میلیون با توجه به تفکیک خیابانی که بشرح ذیل است اعلام می شود.

از میدان صارمی ، خیابان هاشمیه 16 و هاشمیه 21 به پایین (بزرگراه وکیل آباد) قیمت آپارتمان صفر از متری 9 میلیون الی 15 میلیون بسته به متریال ،نوع ساخت ،امکانات رفاهی و ساختار بنا قابل تغییر است.میانگین قیمت آپارتمان صفر متری 11 میلیون است.همچنین خانه حیاط دار (ویلایی) و زمین متری 9 میلیون الی 15 میلیون با میانگین متری 12 میلیون است.

از میدان پیروزی ،خیابان هاشمیه 32 و خیابان هاشمیه 47 به پایین قیمت آپارتمان صفر از متری 6 میلیون الی 8 میلیون و خانه حیاط دار (ویلایی) و زمین از متری 6 میلیون الی 10 میلیون قابل تغییر است. میانگین قیمت آپارتمان صفر متری 7.500 میلیون و زمین و خانه حیاط دار (ویلایی) متری 8 میلیون است.

از انتها هاشمیه ،خیابان هاشمیه 91 و خیابان هاشمیه 68 به پایین قیمت آپارتمان صفر از متری 4 میلیون الی 6 میلیون قابل تغییر و میانگین قیمت آپارتمان صفر متری 5 میلیون است و خانه حیاط دار (ویلایی) و زمین از متری 4 میلیون الی 7 میلیون است میانگین قیمت زمین، خانه حیاط دار (ویلایی) متری 5.500 میلیون است.

قیمت زمین های خالی بالاتر از خیابان هاشمیه و محدوده در حال ارزیابی است که از طریق اخبار مسکن مشهد در سایت آرش مدیر اطلاع رسانی خواهد شد.

مطالعه کنید  نکات مهم پیشگیری از کلاهبرداری در معاملات املاک


این پست را در شبکه های اجتماعی ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*********************************