با کیفیت ترین لیست آگهی های خرید فروش و اجاره خانه و املاک در مشهد 

اخبار و مقالات

قیمت پنجره یو پی وی سی دوجداره



قیمت پنجره یو پی وی سی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر درج شده است .

1- نوع پروفیل مصرفی

پروفیل مصرفی پنجره دو جداره می تواند سفید ، یک رو رنگی یا یک رو لمینیت ، دو رو رنگی یا دو رو لمینیت باشد .

2-نوع یراق و دستگیره

یراق و دستگیره مصرفی می تواند ساخت چین ، ترکیه و یا آلمان باشد . تفاوت قیمت یراق آلمانی در و پنجره دو جداره نسبت به چینی بیش از دو برابر است .

3-وضعیت نصب توری پنجره

توری ثابت بدون بازشو : به پروفیل پنجره دو جداره پیچ می شود . سمت خارجی آن در دسترس نیست و قابل شستشو نمی باشد. سمت داخل آن را می توان با اطوی بخار شو تمیز نمود .

توری کشویی پلیسه ساده : به صورت ریلی باز و بسته می شود . با بخارشو می توان آنرا تمیز نمود.

توری کشویی پلیسه مگنتی : به صورت ریلی باز و بسته می شود . میتوان آن را از آهنربای طرفین جدا نمود و در خارج از محل شست . راحت ترین نوع استفاده از توری را میسر می کند .

4-کیفیت پروفیل مصرفی :

پروفیل های موجود در بازار تا 50% اختلاف قیمت دارند . پروفیل برندهای خوشنام گرانتر بوده و استفاده از آن در انبوه سازی نیاز به محاسبات هزینه و فایده دارد . عموما پروفیل های تازه عرضه شده به بازار ارزانترین نوع پنجره دو جداره است .

5-مشخصات بازشو پنجره ها : 

پنجره های دو جداره  می توانند به سه حالت ریلی یا کشویی ، یک حالته لولایی و یا دوحالته لولایی باز و بسته شوند . گرانترین قیمت متعلق به پنجره های دو حالته لولایی است .

مطالعه کنید  قیمت نقاشی ساختمان - آپارتمان مسکونی و اداری

6-هندسه پنجره :

شکل هندسی  شامل طول و عرض و همچنین وجود کتیبه در قیمت پنجره دو جداره موثر است .  هر چه قیمت پنجره دو جداره بزرگتر باشد ، قیمت متر مربع آن کمتر خواهد شد . افزودن کتیبه و عناصر معماری به پنجره بر قیمت متر مربع آن خواهد  افزود . هر چه تعداد کتیبه ها نیز بیشتر باشد قیمت متر مربع کار بیشتر خواهد شد

7-نوع شیشه پنجره :

شیشه ها می توانند دو جداره یا سه جداره باشند . از طرفی شیشه ها می توانند رنگی نیز سفارش داده شوند . در این حالت قیمت متر مربع پنجره دو جداره افزایش خواهد یافت .

8-قوس دار بودن پنجره :

در صورتی که می خواهید پنجره دو جداره قوسدار اجرا کنید و نمای معماری اهمیت دارد ، هزینه قوسدار و خم نمودن پروفیل را باید مجزا پرداخت کنید . بدیهی است در یک سطح یکسان ، هزینه پنجره دو جداره قوس دار یا خم شده از هزینه پنجره مستطیلی بیشتر است .

9-ضخامت پروفیل مصرفی :

هر چه ضخامت پروفیل مصرفی بیشتر باشد ، قیمت پنجره دو جداره افزایش خواهد یافت . ضخامتهای متعارف پروفیل پنجره دو جداره 60 ، 70 و 80 میلیمتر است .

10 - شهر محل اجرا:

هزینه مصالح مصرفی در تمام نقاط تقریبا یکسان است . تنها تفاوت قیمت پنجره دو جداره در شهر مشهد ، اصفهان ، شیراز ، اهواز و کرمان به تفاوت دستمزد باز می گردد.


این پست را در شبکه های اجتماعی ارسال کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*********************************