با کیفیت ترین لیست آگهی های خرید فروش و اجاره خانه و املاک در مشهد 

اخبار و مقالات

معرفی اپلیکیشن های اندروید مالی و بانکی املاکمعرفی اپلیکیشن های اندروید مالی و بانکی املاک

اپلیکیشن های بانکی و مالی

در این صفحه با انواع اپلیکیشن های اندروید مفید در زمینه های مختلف بانکی و مالی و املاک آشنا خواهید شد. پیشنهاد میکنم دانلود و استفاده از این اپلیکیشن ها را از دست ندهید. لطفا نظرات و دیدگاههای خود را در همین صفحه به اشتراک بگذارید.

اپلیکیشن وام مسکن یِکُم (خانه اولیها)

وام مسکن یکم یا وام خانه اولی ها، تسهیلاتی است که توسط بانک مسکن به افرادی که شرایط دریافت این وام را داشته باشند پرداخت می شود. اخذ وام مسکن یکم تابع شرایط خاص و منحصر به فردی است که کمی با دیگر وامهای مسکن بانک مسکن متفاوت می باشد. در این اپلیکیشن اطلاعات کاملی از این وام بدست خواهید آورد از جمله: شرایط دریافت وام مسکن یکم، شرایط منزل مورد معامله، نحوه سپرده گذاری، شیوه محاسبه امتیاز وام، نرخ سود، مبلغ اقساط و مدت بازپرداخت و ….

اپلیکیشن ارزیابی و قیمت گذاری واقعی ملک

آگاهی از قیمت ملک هرچه دقیقتر باشد نه تنها برای مالک، بلکه برای خریدار ملک یا اجاره‌کننده نیز بسیار مفید و کارآمد خواهد بود، چرا که در صورت نداشتن اطلاعات کافی در مورد قیمت‌گذاری ملک ممکن است خریدار یا مستأجر در دام برخی از افراد سودجو، که قصد دارند مبلغی بیش از ارزش واقعی ملک خود را از طرف معامله دریافت کنند افتاده و متحمل ضرر و زیان مالی شوند. این امر در حال حاضر که نه تنها قیمت املاک بلکه قیمت تمامی کالاها و خدمات در حال نوسان است، از اهمیت بیشتری برخوردار است. در این اپلیکیشن به راحتی و صرف نظر از هیچ منافع و چشم داشتی ملک شما با قیمت واقعی ارزیابی و کارشناسی می شود.

چند سالی هست که سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به جای اسناد مالکیت دفترچه ایی، اسناد مالکیت تک برگی صادر می کند، این اسناد علاوه بر امنیت بالا شامل یک شناسه در پایین برگه است با عنوان "شناسه ملی جغرافیایی املاک و مستغلات(جام)" در این برنامه با وارد کردن این شناسه موقعیت دقیق ملک با یک علامت قرمز رنگ در نقشه مشخص میشود. نقشه دارای قابلیت بزرگنمایی می باشد.

معرفی اپلیکیشن قیمت کابینتت و حساب کن

اپلیکیشن "قیمت کابینتت و حساب کن" اولین و تنها اپلیکیشن کاملا فارسی است که بدون مشابه خارجی و مطابق با صنف درودگران برای حساب کردن سریع قیمت کابینت ساخته شده

محاسبه قیمت لوله پلی اتیلن

اگر شما نیز لوله پلی اتیلن را به صورت کیلویی خریداری می‌کنید و می‌خواهید آن را بر حسب متر بفروشید، این نرم‌افزار برای شما بسیار کاربردی است. ما سعی کرده‌ایم سهولت و سرعت کارایی این نرم‌افزار را تا حد امکان افزایش دهیم.

اپلیکیشن وام مسکن برای مجتمع سازان

مجتمع سازان یا سازندگان ۲ واحد به بالا می توانند جهت ساخت واحدهای خود از بانک مسکن وام مسکن دریافت کنند. این وام از ۳ محل اوراق، با رسوب حساب جاری و با رسوب همزمان حساب جاری می باشد که در این اپلیکیشن توضیحات مفصلی درباره هر ۳ روش ذکر شده است.

اپلیکیشن پیش خرید مسکن با حساب امانی

طرح ایجاد حساب امانی برای پیش فروش مسکن در بانک مسکن اجرایی شده است. این طرح الگویی است که بر اساس آن متقاضیان مسکن می توانند حساب امانی برای پیش‌خرید مسکن در نزد این بانک‌ افتتاح و سپرده‌گذاری کنند؛

مطالعه کنید  خونه های بالای سه میلیارد در مشهد

با افتتاح حساب امانی نزد بانک مسکن این امید در میان متقاضیان تقویت می‌شود که تمام مراحل پیش فروش مسکن به‌ گونه‌ای زیر نظر این بانک، تعیین تکلیف شود تا احتمال بروز مشکلاتی چون عدم تحویل به موقع واحد مسکونی و فروش احتمالی یک واحد مسکونی به حداقل برسد.در این اپلیکیشن با قوانین، آیین نامه‌ها و دستورالعملهای مربوط به حساب امانی آشنا خواهید شد.

اپلیکیشن وام مسکن زوجین

اطلاعات کامل مر بوط به وام خرید و ساخت منزل که زوجین می توانند از بانک مسکن دریافت کنند. این اطلاعات با جزئیات کامل و با زبانی ساده همراه با مثالهای واقعی توضیح داده شده است.
شامل: وام مسکن زوجین با سپرده گذاری، وام مسکن زوجین بدون سپرده گذاری، وام مسکن با تجمیع امتیاز سپرده گذاری و بدون سپرده، همراه با اطلاعات تکمیلی دیگری در رابطه با وام مسکن یکم، وام مشارکت، اوراق بانک مسکن و …

اپلیکیشن وام بافت فرسوده

دولت درصدد ترغیب ساکنان بافت های فرسوده برای تسریع در نوسازی بافت های مربوطه است.تسهیلات بافت فرسوده از نوع تسهیلات یارانه ای بوده که قسمتی از نرخ سود آن بر عهده دولت می باشد. بنابراین سهم کمتری نصیب وام گیرنده خواهد شد. پرداخت این تسهیلات بدون بروکراسی اداری و با معرفی متقاضیان از سوی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران صورت می گیرد. این اپلیکیشن راهنمای کاملی است جهت دریافت تسهیلات وام بافت فرسوده و به اطلاعات کامل این نوع از تسهیلات می پردازد.

اپلیکیشن ضمانتنامه های بانکی

ضمانتنامه، سندی است که به موجب آن بانک یا مؤسسه اعتباری بـه طـور غیـر قابـل برگشـت متعهـد می شود به محض اعلام کتبی ذینفع مبنی بر مطالبه هر میزان از وجه مندرج در آن در طول مدت اعتبار (قبـل از سررسید یا در سررسید)، بدون هیچ گونه قید و شرط و یا با تحقـق شـرطی کـه در زمـان صـدور تعیـین گردیده است، وجه مطالبه شده را به ذینفع پرداخت نمایـد. در این برنامه اطلاعات کاملی درمورد ضمانتنامه، شرایط دریافت آن، انواع آن، مدارک مورد نیاز برای دریافت آن، شیوه محاسبه کارمزد بانکی آن و … دریافت خواهید کرد.

مطالعه کنید  قیمت آپارتمان صفر در صیاد مشهد چقدر است؟

[Form id="9"]


این پست را در شبکه های اجتماعی ارسال کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*********************************