با کیفیت ترین لیست آگهی های خرید فروش و اجاره آپارتمان و ملک در مشهد 

اخبار و مقالات

پاتوق های شبانه مشهدپاتوق های شبانه مشهد

مشهد دومین کلان شهر ایران بوده و به عنوان شهری همیشه بیدار در کشور شناخته می شود و این شهر در تمام طول شبانه روز بیدار بوده و هرگز نمی خوابد. ساکنین مشهد در تمام طول روز در جنب و جوش بوده و همجنین مردمان این شهر در شب ها نیز در حال فعالیت هستند. حال این فعالیت به طور حتم کار و فعالیت های اقتصادی نبوده و این افراد در طول شب ها برای تفریح و کسب آرامش به مکان هایی سفر می کنند. پاتوق های شبانه مشهد که اکثر مردم شهر در شب ها به آنجا رفته و از امکانات، تفریحات و لذت های آن بهره مند می شود.

پل صلح هفت تیر

پل صلح، به عنوان اولین پل صرفا پیاده رو در مشهد شناخته می شود که مرکز خرید آرمیتاژ گلشن را به آن متصل می کند. به‌همین منظور طراحی ویژه‌ای در داخل و خارج از پل صورت گرفته است تا معیارهایی همچون معماری سبز، نورپردازی خاص، دید منظره کوهستان و همچنین وجود امکان و قابلیت نظارت تصویری بر عبور و مرورهای داخل پل به شکل نوینی در این پل صورت گیرد.

این پل در شب چهره زیبایی از شهر مشهد را به نمایش گذاشته و سبب شده تا به عنوان یکی از بهترین مناطق و پاتوق های شبانه مشهد شناخته شود.

پارک چهل بازه

یکی از جاذبه های جدید شهر مشهد بوده که مورد توجه و استقبال شهروندان قرار گرفته و در آن امکان انجام بازی های دریایی وجود دارد. چهل بازه در حاشیه کالی به همین نام واقع شده و از میدان نمایشگاه بین‌المللی تا بولوار سیدرضی کشیده شده است.از مهم‌ترین پروژه‌هایی که قرار است در این پارک گردشگری ایجاد و زمینه شادی و نشاط مردم را فراهم آورد، می‌توان به ۸ دریاچه با ساحل نرم در اطراف آن‌ها، انواع رستوران‌ها و چایخانه‌ها، مسیر دوچرخه و فضای سبز شامل گل‌کاری‌های متنوع و… اشاره کرد.

مطالعه کنید  خانه رضا عطاران در مشهد کجاست

این پارک و دریاچه در شب زیبایی بسیاری داشته و به همین منظور به عنوان یکی از پاتوق های شبانه مشهد بشمار می آید.

بام مشهد

بام مشهد مجموعه‌ای است که در بالاترین نقطه بلوار هاشمیه مشهد قرار دارد. بام مشهد به دلیل وجود مناظر زیبای کوهستانی و نیز دید زیبا از بالایی‌ترین نقطه شهر مشهد بویژه در زمان شب مورد توجه و جذب شهروندان و گردشگران شده است.البته دست فروشی در حاشیه بام های مشهد نیز رونق زیادی دارد و بساط آش و عدسی و لبو فروشی همیشه در این محدوده به راه است که طرفداران مخصوص خودش را می طلبد.

این محل در شب چشم اندازی زیبا از چراغ های شهر همیشه بیدار در مقابل چشم هر بیننده ای خلق کرده که سبب شده به عنوان یکی از پاتوق های شبانه مشهد بشمار آید.

مجتمع بعثت طرقبه

بازار بعثت یکی از مهم ترین بازار ها و از بهترین مراکز خرید حومه مشهد می باشد. این بازار  در ییلاق طرقبه واقع گردیده است.

بازار بعثت طرقبه علاوه بر داشتن امکانات تفریحی نظیر سینما چند بعدی و مونوریل، فروشگاه های فراوانی دارد و می توان انواع سوغات مشهد از جمله: نقره جات، صنایع دستی، خشکبار، پوشاک پوست و چرم، اسباب بازی و لوازم کریستال را از این بازار تهیه کرد.
درکنار بازار در حاشیه میدان اصلی طرقبه، مغازه های بزرگی به چشم می خورد که در آنها صنایع دستی ظریف مانند مجسمه های گچی و سرویس های چینی و خاتم و مینا و قلم زنی به مشتریان عرضه می شود. این بازار مجهز به تریا، رستوران و نمازخانه و شهر بازی کوچک و بانک و دفاتر بیمه و تاکسی تلفنی و پارکینگ و سرویس بهداشتی است.

مطالعه کنید  خونه های بالای سه میلیارد در مشهد

این مجتمع در شب زیبایی بسزایی داشته و به همین منظور به عنوان یکی از پاتوق های شبانه مشهد بشمار می آید.

 

 

 

 

 

 


این پست را در شبکه های اجتماعی ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*********************************