با کیفیت ترین لیست آگهی های خرید فروش و اجاره خانه و املاک در مشهد 

اخبار و مقالات

زمینی را گودبرداری کردم مالک زمین مجاور شکایت نمودزمینی را گودبرداری کردم مالک زمین مجاور شکایت نمود

متن پرسش:

سلام دوستان عزیز…. من یک سازنده در مشهد هستم….. زمینی را گود برداری کردم وبا الزام قانون شهرداری و نظام مهندسی سازه نگهبان انکر زدم از زیر خاک در عمق ده متری زیرِ زمین مجاور….. مالک زمین مجاور جهت باج گیری رفته شکایت تصرف عدوانی کرده ومتاسفانه بازپرس معتقد بوده که شما از زیر زمین در عمق ده متری زمین ایشان را تصرف عدوانی کرده اید و که متأسفانه قاضی هم توجهی به دفاع های ما نکرده و چنین اعتقادی دارد .

اگر سروران گرامی و وکلای محترم در این زمینه رایی دارند یا رای وحدت رویه وجود دارد برایم به پی وی ارسال کنید. ضمنا درصورت نیاز هزینه مشاوره پرداخت میشود. اگر پیمانکار سازه نگهبان رو اجرا نکرده بود، و ساختمان مجاور مثل پلاسکو، سلمان و هزار تا دیگه دچار حادثه شده بود ، الان من قهرمان بودم ، بجای متهم 😔😔😔 با این استدلال محاکم ما همه آدم ها میتونن از قطار شهری هم شکایت کنن!!! چون از زیر زمین خونه شون رد میشه!!🙁🙁

در ضمن من به سند ایشون خییلیی شک دارم مالکین قدیمی همه میگن این ملک دولتی بوده و این بزرگواران با سند باقی مانده تصرف کردن ، چطوری میتونم این موضوع رو که مالک نیستن و این ملک بیت المال است رو ثابت کنم؟؟؟

متن پاسخ:


این پست را در شبکه های اجتماعی ارسال کنید
مطالعه کنید  تصرف عدوانی چیست ،بررسی با رویکرد حقوقی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*********************************