با کیفیت ترین لیست آگهی های خرید فروش و اجاره خانه و املاک در مشهد 

اخبار و مقالات

گول باند سازندگان و دلالان منطقه الهیه را نخوریدگول باند سازندگان و دلالان منطقه الهیه را نخورید

به گزارش آرش مدیر ، بررسی های میدانی در منطقه الهیه مشهد نشان می دهد با اینکه اعلام می گردد که بازار مسکن از رکود خارج شده ، البته در این مورد همه کارشناسان متفق القول نیستند  همینطور گزارشها حاکی از افزایش قیمت بیشتر از سی درصد نبوده است و فایلهای فروش نسبت به شهریور ماه رشد چندانی نداشته و با دیگر مناطق مشهد بخواهیم مقایسه ای داشته باشیم مشاهده می کنیم همه مناطق رشد قیمت معقولی نسبت به الهیه داشته اند لذا پس از بررسیهای آرش مدیر متوجه شدیم که در سایت و اپلیکیشن دیوار شماره های تکراری با تعدد آگهی های فوری از همان شماره ها مبنی بر افزایش حبابی قیمت زمین و آپارتمان توسط دفاتر املاک که سازندگان منطقه هستند صورت می گیرد و پس از فروش زمینها و آپارتمان های خود به خریداران واقعی با قیمتهای غیر واقعی ، نرخ ها را کاهش داده و مبادرت به خرید همان املاک به قیمت پایین می کنند و در واقع این دور باطل دلالی ادامه می یابد..

این بازیها باعث نگرانی برخی از خریداران گردیده است چرا که با افزایش کاذب قیمت زمین و آپارتمان در این منطقه عملا دوباره بازار را به سمت رکود خواهند برد.

پیرو سوالات و مسائلی که مشتریان ما داشته اند در پاسخ باید گفت :

اکثر دفاتر املاک منطقه الهیه همان سازندگان منطقه هستند که در قالب آژانس املاک سعی برآن دارند تا بیشترین منافع خود را حفظ و بعد رفتن به رکود از منطقه خارج شوند.لیکن بر این باورند که قیمت این محله از سایر محله ها بیشتر خواهد شد که این مساله بدون داشتن دانش چگونگی رشد مناطق شهری است.

لذا امیدواریم سازمانهای نظارتی و همینطور اتحادیه صنف املاک مشهد با ورود به این موضوع ارامش خاطر خریداران زمین و مسکن را فراهم کنند.

قیمت واقعی آپارتمان نوساز در محله الهیه بسته به متریال متری 3میلیون الی 3میلیون و 500هزار است.

روال ناصحیح در انجام معاملات می تواند مسیر زندگی افراد را تغییر دهد پس در انتخاب مشاوران خود دقت کنیم و علم مشاوران کارآمد را به سخره نگیریم.کیفیت اتفاقی نیست؛ بلکه همیشه نتیجه ی انتخابی هوشمندانه است..ما با استفاده از تکنیک‌های داده‌کاوی، ابعاد گوناگون بازار مسکن را تحلیل می‌کنیم و گزارش‌هایی به‌صورت فصلی و سالانه ارائه می‌دهیم. همچنین با کمک کارشناسان خبره و متخصص، اطلاعات شهری و فرهنگی محله‌های مختلف را جهت تسهیل تصمیم‌گیری کاربران عرضه می‌نماییم. قصد داریم تمام مشهد را در برگیریم هرگونه اطلاعاتی که باعث افزایش سطح آگاهی متقاضیان و همکارانمان قرار گیرد.

ما تیم آرش مدیر هستیم! پلتفرمی قابل‌اعتماد و پیشرو در بازار املاک و مستغلات مشهد. هدف اصلی ما توانمندسازی مردم برای رسیدن به «خانه‌ی ایده آل» است. ما با داشتن بهترین فایل های منطقه و تعامل با فروشندگان ، روند خرید، فروش و اجاره‌ی خانه را برای متقاضیان تسهیل می‌کنیم و اطلاعات به‌روز بازار املاک و مستغلات را برای تصمیم‌گیری بهتر در اختیار مردم قرار می‌دهیم. ما به عنوان یک شرکت نوآور معتقدیم برای بیشتر شدن شفافیت و اعتمادزایی در بازار املاک و مستغلات به مرجعی نیاز است تا مردم با اطلاعاتی بیشتر، بینشی بهتر و با کمک متخصصان این حرفه معامله‌ی موردنظر خود را انجام دهند و هرچه دقیق‌تر، بهتر و سریع‌تر به خواسته‌ی خود برسند.

1397/07/25

:::بازخورد این خبر در نشریات جهانی:::

مطالعه کنید  مردم، چشم به راه خروج مسکن از رکود

 

 


این پست را در شبکه های اجتماعی ارسال کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*********************************