آژانس سراسری املاک آرش مدیر مشهد خرید فروش آپارتمان

200متری برج مانیا چشم انداز ابدی هفت تیر لوکس

1,650,000,000تومان

توضیحات

200متری برج مانیا چشم انداز ابدی هفت تیر لوکس

برج مانیا مشهد گستره ای پیوسته از واحدهای مسکونی مرفه و هوشمند چون لابی مجلل دارای پیانوی رویال، کافی شاپ، پزشک خانواده پارت تایم همراه با امکانات اولیه اورژانس، فضای بازی کودکان، فضای گیم نت و کافی نت و پنل امانات کتاب، نگهبانی 24 ساعته، فضاهای آبی چون استخر کودکان و بزرگسالان، ماساژ و spa ، جکوزی گرم ، حوضچه سرد ، فضای سونای بخار و خشک، فضای چند منظوره جهت گردهمایی و سالن بدنسازی و بازی بیلیارد، پارکینگ اختصاصی با اسپینگلر مجهز به کارواش و نیز هلی پد جهت موارد اضطراری است .

تاریخ شروع : مرداد ماه سال 1390
تاریخ اتمام : آذر ماه سال 1393
برج مسکونی مانیا یک با زیربنایی بالغ بر 6000 مترمربع در 16 سقف با استفاده از جدیدترین روشهای ترکیب سیستم های مقاوم در برابر زلزله که هم اکنون در طراحی و ساخت سازه های بلند مرتبه در کشورهای پیشرفته بکار می رود طراحی و اجرا گردیده است. طبقات اول، دوم و هفتم این برج دارای 3 تیپ واحد با متراژهای 105، 107 و 125 مترمربع می¬باشد. دیگر طبقات این برج شامل 2 تیپ واحد با متراژهای 148 و 192 مترمربع و یا 148 و 200 مترمربع می¬باشد. پنت هوس برج مسکونی مانیا 1 در طبقه سیزدهم و چهاردهم به صورت دوبلکس با متراژی بالغ بر 460 مترمربع و تراس اختصاصی 135 مترمربع می¬باشد. برخی از امکانات رفاهی برج مسکونی مانیا 1 به شرح زیر است:
گرمایش و سرمایش مستقل، لابی مجلل دارای TV روم، رسپشن و کافی شاپ و گیم نت،استخرشنا، سونای بخار، سونای خشک و جکوزی، سالن چند منظوره جهت سالن بدنسازی و بیلیارد، پارکینگ اختصاصی مجهز به کارواش، سه دستگاه آسانسور مدرن، پزشک خانواده پارت تایم، همراه با امکانات اولیه اورژانس، نگهبانی تمام وقت (24 ساعته)، سیستم دوربین مداربسته پارکینگ، آنتن مرکزی، شبکه ماهواره استانی
آنچه در واحدهای مسکونی مانیا جهت آسایش و رفاه ساکنان اندیشیده شده است شامل مستقل سازی گرمایش و سرمایش، قفل هوشمند دربهای ورودی، سیستم اعلام حریق، اطفا حریق خشک، دو دستگاه آسانسور تمام استیل، سرویس بهداشتی مجهز به سیستم شستشوی اتومات، شبکه ماهواره استانی، ویدئو مرکزی، آنتن مرکزی و اینترنت ADSL پر سرعت می باشد.
مشخصات و ویژگی ها
برج مسکونی مانیا با زیربنای بالغ بر 6000 متر مربع در 16 سقف با استفاده از جدیدترین روشهای ترکیب سیستم های مقاوم در برابر زلزله که هم اکنون در طراحی طراحی و ساخت سازه های بلند مرتبه در کشورهای پیشرفته بکار می رود،طراحی گردیده است .
در این سیستم که به نام TABULAR BUILDING ساختمانهای لوله ای شناخته شده است . ستونها و تیرهای پیرامون سازه بصورت خنثی و ستونها و تیرهای میانی سازه بصورت مفصلی طراحی می گردد که همانند یک لوله (TUBE) طره عمل می نماید .
در سازه برج مانیا سیستم دوگانه سازه لوله ای ( قاب خنثی پیرامونی) و دیوار برشی بتنی مسلح میانی بعنوان سیستم مقاوم در برابر زلزله عمل می نماید، که دارای عملکرد لرزه ای در سطح عالی بوده و موجب کاهش وزن سازه و افزایش سرعت اجرا نیز می گردد .
همچنین با عنایت به اهمیت سیستمهای الکتریکی و مکانیکی دو هدف اصلی آسایش و راحتی بیشتر در جهت حفظ جان و مال در سیستمهای مکانیکی و برق بشرح ذیل در پروژه لحاظ می شود .
سیستم حرارتی و برودتی مجموعه با رعایت استقلال واحدها در زمان بهره برداری طراحی گردیده است . جهت این امر از پکیج های حرارتی با مصرف گاز 70% پکیجهای رایج و راندمان بالا جهت ایجاد گرمایش در یونیت های داخلی داکت اسپیلت و آبگرم مصرفی استفاده از بهترین مدلهای موجود وارداتی پیشبینی شده است .
استفاده از جابجایی اختیاری در سیستم داکت اسپلیت این امکان را برای بهره بردار مهیا می سازد تا در هنگام خروج از منزل حتی سیستم را به کلی خاموش نماید، سیستم آب بهداشتی مجزا جهت واحدهای کوچک و مشترک جهت واحدهای 200 متری پیشبینی و جهت تامین فشار و ذخیره حداقل به مدت 36 ساعت منبع ذخیره طراحی گردیده است .
این پست را در شبکه های اجتماعی ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi ********************************* ***************************