آژانس سراسری املاک آرش مدیر مشهد خرید فروش آپارتمان

230متری برج باران 2 سوپرلوکس چشم انداز ابدی 5میلیارد و 750میلیون

5,750,000,000تومان

توضیحات

230متری برج باران 2 سوپرلوکس چشم انداز ابدی 5میلیارد و 750میلیون

تعداد طبقات : 22     ارتفاع برج : 75 متر     شهر:    مشهد
50% تهاتر + 50% نقد
برج باران دو در سرفصل تحقیقاتی – برج‌های مسکونی با خدمات و امکانات هتلی- مورد مطالعه قرار گرفت و با توجه به تجارب گسترده گروه درپروژه های گذشته، سطح عملکردها ارتقاء یافته و ساز و کارهای مرتبط با معماری، ساخت و خدمات پس از فروش تغییرات چشم گیری نمودند. همچنین با تکیه بردانش حاصل از راهبری و خدمات پس از فروش در گروه مهندسی باران، برج مسکونی باران 2 به تعبیری، شکل بهبود یافته و موفق تری از مفهوم زندگی به سبک باران (زندگی دائم در یک هتل پنج ستاره) می باشد.
در پروژه باران دو، علاوه بر توجه بر عملکرد ممتاز رفاهی، تاکید ویژه‌ای نیز بر انطباق این عملکرد، با آخرین استاندارد‌ها و تکنولوژی‌های موجود در صنعت ساختمان شده است. به گونه‌ای که می‌توان انتظار داشت این پروژه ی لوکس و مجهز، هوشمند‌ترین و همچنین سازگار‌ترین برج مسکونی با طبیعت باشد که تا این لحظه در شهر مشهد طراحی شده و در حال ساخت می‌باشد.
عملیات اجرایی برج مسکونی باران. منطبق بر برنامه‌های دقیق کنترل پروژه در فازهای مختلف آن، تقریبا بصورت شبانه روزی در حال اجرا بوده و بر این اساس، زمان تحویل این پروژه ممتاز به خریداران آن، پایان سال 1392 بود که این واحد در سال 1394 تحویل گرفته شد.

برج مسکونی باران2  در زمینی به مساحت تقریبی 2200 متر مربع و در حاشیه خیابان گلشن، قرار گرفته است.

این برج با ارتفاعی بیش از 110متر و در 30 طبقه، زیربنایی در حدود 30000 متر مربع فضاهای اختصاصی و اشتراکی را در بر می گیرد که شامل 59 واحد مسکونی در ابعاد 230، 250، 390، 650 و 900 مترمربع است

نزدیک به 40 درصد از  زیربنا، فضاهای اشتراکی و مشاعاتی است که به خدمات هتلی و رفاه ساکنان اختصاص یافته است

لابی

لابی با شکوه و زیبای برج باران 2 با وسعتی حدود 1000 متر و بلندی 10 متر ارتفاع سقف، جلوه ویژه ای به ورودی این برج داده است. تركیب بندی رویایی طرح ها در كنار مصالح خاص بكار رفته در آن، حس حضور در یک هتل پنج ستاره را تداعی مینماید.

لابی برج باران 2 با نورپردازی ویژه ای که الهام گرفته از بارش قطره های باران از آسمان است مجموعه ای زیبا و چشم نواز را فراهم آورده است. تعریف فضایی برای ملاقات های کاری، نشیمن های مختلف شومینه، TV و سكوی نواخت پیانو، همه و همه نشانگر توجه ویژه طراحان به حفظ آرامش و کاربردی بودن آن است .

استخر

مجموعه آبی و فضای اسپا (سونا و ماساژ) در برج مسکونی باران 2 با وسعتی درحدود 800 مترمربع و طراحی کاربردی و زیبا، فضایی باشكوه و آرامش بخش را جهت پر كردن اوقات فراغت برای سنین مختلف مهیا ساخته است.

وجود سوناهای خشك و تر، جكوزی (جهت آب درمانی)، سالن مجهز بدنسازی و ورزش های ایروبیك، استخری وسیع و زیبا همراه با سیستم تهویه هوای مطبوع، یكی از بهترین مجموعه های آبی اختصاصی را در اختیار ساكنان قرار می دهد.

همچنین در مجاورت کلیه این فضاها کافه های تریا برای پذیرایی  از ساکنان طراحی و تجهیز شده اند.

مهد کودک اختصاصی 

 هدف اصلی در زندگی پنج ستاره به سبک باران، ارائه الگویی منحصر به فرد باتامین همه نیازهای ساکنان است و کودکان به عنوان بخشی مهم از هر خانواده بخش عمده ای از دغدغه و زمان والدین را به خود اختصاص می دهند.

به همین سبب فضایی برای بازی  و نگهداری خردسالان و كودكان در مجموعه در نظر گرفته شده است، با طراحی و تجهیز یک مهد کودک اختصاصی، كودكان و خردسالان ساكن در مجموعه در صورت تمایل یا نیاز والدین، بصورت منظم تحت نظر مربی نگهداری می شوند و تا حد ممکن به امور پرورش و آموزش ایشان نیز رسیدگی می شود

رستوران، آشپزخانه صنعتی و کافی شاپ

در مجاورت لابی زیبای  باران2  رستوران اصلی  برج قرار دارد که در امتداد آن فضای تابستانه زیبایی است با دیواره های پوشیده از گیاهان و گل های زیبا که حال و هوای بی نظیری به آن بخشیده است.

در نیم طبقه فوقانی، کافی شاپ اصلی برج قرار گرفته که با یک دسترسی مجزا از طریق پلکان معلق چوبی زیبایی به لابی نیز مرتبط می شود. بخشی از کافی شاپ با یک طراحی دلنشین، به کافه کتاب اختصاص دارد که لذت مطالعه در آرامش را به میهمانان و ساکنان هدیه می کند.

همچنین فضای ملاقات های کاری یا «بیزینس لانژ» نیز در ضلع شرقی همین نیم طبقه تعبیه شده که به سادگی توسط میزبانان کافی شاپ قابل سرویس دهی می باشد.

فضاهای ورزش و سرگرمی

هتل برج باران 2  در میان پروژه های به بهره برداری رسیده باران، کامل ترین فضاهای ورزش و سرگرمی را دارد..

 امکانات کم نظیر ورزش و سرگرمی برای گروه های سنی متفاوت مانند بیلیارد، اسکواش و بولینگ در سطحی حرفه ای و متناسب تجهیز شده اند و همچنین فضای سرگرمی نوجوانان امکاناتی چون گیم نت، تنیس روی میز و فوتبال دستی را در بر میگیرد

همچنین سالن بدنسازی با مربی حرفه ای در مجاورت مجموعه آبی  به ساکنان امکان می دهد تا بدون اتلاف زمان، به ورزش و  حفظ سلامت بدنی خود بپردازند

كارواش، خشكشویی، خانه داری

به منظور تامین تمامی نیازهای ساكنین و دلپذیرتر نمودن زندگی در برج باران، فضاهایی چون كارواش تمام اتوماتیك، خشكشویی مرکزی جهت شستشوی البسه بصورت دوره ای و منظم، و همچنین سیستم خانه داری كه در آن افرادی تحت نظر مدیریت بهره برداری بصورت دوره ای وظیفه نظافت و خدمات دهی به واحدها را انجام می دهند نیز تعریف گردیده است. این ویژگی ها زندگی در برج باران را به لحاظ عملكرد نیز همچون زندگی دائم در هتلی پنج ستاره می نماید.

امکانات و خدمات

چهار عدد آسانسور بزرگ، لوکس و فوق سریع
وجود حداقل ۲ و حداکثر ۴ پارکینگ برای تک تک واحدهای مسکونی و متناسب با وسعت آن‌ها
سیستم یکپارچه مشاهده، نظارت و کنترل کلیه فضاهای مشاعی با قریب به ۱۰۰ عدد دوربین مداربسته
سیستم مجهز و پیشرفته دمش هوای مطبوع (هوای تازه، تصفیه شده و مرطوب) به داخل تک تک واحد‌های مسکونی و کلیه فضا‌ها و واحد‌های خدماتی برج
سیستم گرمایش و سرمایش مرکزی با بکارگیری آخرین تکنولوژی‌های موجود
سیستم پیشرفته تامین برق اضطراری برج
منابع عظیم ذخیره آب شرب
منابع اختصاصی آب آتش نشانی
منابع ذخیره آب خاکستری (برخی پسماند‌ها) جهت تصفیه و استفاده مجدد در واحد‌هایی چون کارواش، مصارف تاسیساتی خاص و… جهت صرفه جویی درمصرف آب و کاهش میزان آلودگی آن
سیستم یکپارچه و پیچیده اعلام و اطفای حریق که تمامی فضاهای عمومی و خصوصی برج را بصورت جزء به جزء تحت کنترل خود دارد
سیستم یکپارچه اطلاعاتی و ارتباطی (IP TV) در داخل واحدهای مسکونی، جهت پخش سراسری فیلم، اطلاع رسانی‌های عمومی، مشاهده تک تک فضاهای عمومی از داخل واحد‌ها، انجام نظرسنجی‌ها، درخواست و ثبت سفارشات مختلف و
سیستم هوشمند کنترل مصارف متنوع برق در کلیه فضاهای مشاعی جهت کاهش قابل ملاحظه مصرف برق
سایت اختصاصی فرود هلیکوپتر بر روی بام، جهت ارائه خدمات امدادی در مواقع اضطراری
سیستم یکپارچه ارتباطی میان تک تک واحدهای مسکونی با کلیه فضاهای عمومی و واحدهای خدماتی برج

سیستم‌ مدیریت بهره برداری و خدمات پس از فروش

تاکسی سرویسهای اختصاصی برج (VIP services) جهت ارائه انواع خدماتی چون سرویس مدارس، سرویس کار، خدمات کار‌پردازی و سایر جابجایی‌های ساکنین و میهمانان ایشان
سیستم یکپارچه طیف متنوعی از خدمات عمومی برج بصورت شبانه روزی اعم از دریافت سفارشات و درخواست های ساکنین و پیگیری آنها، مدیریت خرید ها و تحویل آنها به درب منزل، مدیریت پارکینگ ها ( پارکمن)، نظافت برنامه ریزی شده جزء به جزء اماکن عمومی برج و …
سرویس خانه داری جهت نظافت دوره‌ای واحد‌های مسکونی
سیستم یکپارچه نگهداری، راهبری و نظارت بر تجهیزات تاسیساتی برج بصورت شبانه روزی
سیستم مدیریت تفریحات، جشن‌ها، سالگرد‌ها، مسافرت‌ها، اوقات فراغت و
حضور مستمر پزشک و مشاور خانواده جهت ارائه طیف متنوعی از مشاوره‌ها و خدمات طبق برنامه ریزی‌هایی که طی زمان برای تک تک اعضای ساکن در برج انجام خواهد پذیرفت.
حضور مستمر مربی کودک جهت انجام برنامه ریزی ‌و مدیریت مهدکودک داخلی برج
سیستم مالی و حسابداری مرکزی برج جهت محاسبه و ارائه دقیق و منظم گزارشات مالی و ارائه طیف متنوعی از خدمات مالی به ساکنین
و در نهایت حضور مدیریتی جامع و یکپارچه حداقل به مدت ده سال از آغاز زندگی در برج با هدف ایجاد هماهنگی، نظارت مستمر و کنترل تمامی بخش ها و واحدها.

این پست را در شبکه های اجتماعی ارسال کنید

امکانات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi ********************************* ***************************