با کیفیت ترین لیست آگهی های خرید فروش و اجاره خانه و املاک در مشهد 

شرایط و ضوابطشرایط و قوانین استفاده از آرش مدیر

کاربر گرامی، لطفا شرایط و قوانین سایت رو قبل از عضویت، با دقت مطالعه کنید. با پذیرفتن این قوانین، شما توافق خودتون رو بصورت کامل و با تمامی شرایط ذیر اعلام می‌کنید. در صورتیکه با هر کدوم از این قوانین مخالفید، لطفا استفاده از آرش مدیر رو متوقف کنید. توجه داشته باشید که عدم رعایت این قوانین ممکنه منجر به بسته شدن تمام یا بخشی از حساب کاربری شما بشه. ضمنا در این قرارداد منظور از کلمه سایت، “آرش مدیر” هست.

هدف ما ایجاد اطمینان نسبت به صحت همه مطالب عنوان شده در سایت هست. گرچه مسئولین سایت نهایت تلاش و دقت خودشون رو برای بررسی اصالت، صحت و سقم مطالب ارائه شده به عمل میارند؛ اما هر گونه تضمینی رو بابت درست یا قابل اعتماد بودن این مطالب از خودشون سلب می‌کنند.

خدمات و محتویات سایت صرفا براى استفاده شخصى و غیرتجارى شما عرضه شده و حق استفاده از همه اطلاعات موجود، فقط برای سایت محفوظه. هر گونه سوء‌استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داره و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی‌تونه از اطلاعات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خودش استفاده کنه. اگر مایل هستید از سرویس‌ها و محتویات سایت برای مقاصد تجارى استفاده کنید باید، این موضوع رو با مسئولین سایت در میان بگذارید و در صورت موافقت مسئولین سایت، با ذکر منبع اقدام به استفاده از اطلاعات کنید.

اطلاعات موجود در سایت از منابع معتبر، مالکین در سطح مشهد جمع‌آوری و در سایت قرار داده میشه و ممکنه در مواردی غیردقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشه. سایت مسئولیتی رو در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نداره. سایت بطور مداوم اطلاعات و محتویات رو بروز می‌کند.

ممکنه سرویس‌های سایت به هر دلیلى در زمان‌های مختلف و با اطلاع قبلی، تغییر داده بشه. حق تغییر شرایط سرویس‌ها برای سایت محفوظه و کاربران توافق می‌کنند که استفاده مستمرشون از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییری هست. اگر شرایط استفاده از سرویس‌ها دستخوش تغییرات عمده بشه، خبر اون حتما در سایت منعکس میشه.

سایت فقط به عنوان واسط اطلاع‌رسانی فعالیت میکنه . مسئولیت املاک و مستغلات معرفی شده در سایت کاملا به عهده اشخاص ارائه‌ دهنده هست. کاربر رضایت خودش رو جهت ارسال همه اطلاعات ثبتی ملک از جمله نام و شماره تلفن به کاربران سایت و نمایش‌ اون‌ها در سایت اعلام میکنه.

سایت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدماتش استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از اون‌ها محافظت می‌کنه و متعهد میشه تا در حد توان از حریم شخصی کاربران دفاع کنه و در این راستا اقدام به توسعه تکنولوژی مورد نیاز برای مطمئن‌تر و امن تر شدن استفاده اون‌ها از سایت میکنه. با استفاده از سایت، کاربران رضایت‌شون رو از این سیاست اعلام می‌کنند. سایت از اطلاعات شخصی کاربران برای عملکرد و تامین سرویس‌هایی که اون‌ها درخواست کردند استفاده میکنه. سایت همچنین ممکنه از طریق نظرسنجی با کاربران ارتباط برقرار کنه تا بتونه نظرشون رو در مورد سرویس‌های جاری یا امکان ارائه سرویس‌های جدید جویا بشه. سایت هرگز فهرست مشتریان یا اعضاش رو به اشخاص ثالث نمی‌فروشه!

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی سایت یعنی www.arashmodir.ir هست. ما با هیچ روش دیگه‌ای جز ارسال ایمیل، شماره تماس و شبکه‌های اجتماعی مندرج در سایت با کاربران تماس نمی‌گیریم. برای تماس با سایت، فقط آدرس‌های ایمیل ذکر شده در بخش ارتباط با ما و شماره تماس ذکرشده در سایت مجاز هست.


*********************************